Nabízíme montérky do pasu, montérky s laclem, blůzy a kombinézy v několika barevných provedeních, zkracujeme délku nohavic dle potřeby zákazníků.

Volejte: +420 777 598 136

CXS LUXY EDA

Pánská blůza, odepínací rukávy do manžety, kryté zapínání, skrytá kapsa na zip, pas do gumy. materiál 100%bavlna, 260g/m2. Možnost i prodloužené verze v zelené, modré a červené barvě.

SIRIUS TRISTAN

Pánské laclové kalhoty, zesílená kolena s možností vložení kolenních výstuh, pevný pás s poutky na opasek, přední klínové kapsy s klopami, boční multifunkční kapsy, náprsenka s kapsou, spodní část nohavic vystužena materiálem 600Dpolyester. Materiál 65% polyester, 35%bavlna, 270g/m2, nesráží se. Doplňky zelené nebo oranžové. Možnost i prodloužené verze se zelenými doplňky.

SIRIUS NIKOLAS

Pánské kalhoty do pasu, zesílená kolena s možností vložení kolenních výstuh, pevný pás s poutky na opasek, zadní kapsy s klopami, boční multifunční kapsy, spodní část nohavic vyztužena materiálem 600Dpolyester. Materiál 65% polyester, 35%bavlna, 270g/m2, nesráží se. Doplňky zelené nebo oranžové. Možnost i prodloužené verze se zelenými doplňky.

SIRIUS LUCIUS

Pánská blůza, rukáv s nastavitelnou manžetou, kryté zapínání na zip a na druky, multifunkční náprsní kapsy, boční kapsy na zip, ramena vystužena materiálem 600Dpolyester. Materiál 65% polyester, 35%bavlna, 270g/m2, nesráží se. Doplňky zelené nebo oranžové. Možnost i prodloužené verze se zelenými doplňky.

Souprava JARDA, 240g/m2

Pánská souprava, 3 přední kapsy u blůzy, kapsa na tužku, u kalhot zdvojená kolena, volný pas s tkanicí na stáhnutí, boční kapsa na metr.

Cena : připravujeme

Souprava JARDA, prodloužená

Pánská souprava, 3 přední kapsy u blůzy, kapsa na tužku, u kalhot zdvojená kolena, volný pas s tkanicí na stáhnutí, boční kapsa na metr. Prodloužená na výšku 194cm.

Cena : připravujeme

KOMBINÉZA ORION ADRIAN, pánská

Pánská kombinéza, kryté zapínání, rukávy do manžety, kapsy a poutka pro různá využití, zdvojená kolena s možností vložení kolenních výztuh, našité kapsy, klínové přední kapsy a zasunovací odnímatelné kapsy na zip s poutky na nářadí, reflexní doplňky.

Cena : připravujeme

KOMBINÉZA LUX ROBERT, pánská

Pánská kombinéza, zdvojená kolena, kryté zapínání, pruženka v bederní části, náprsní kapsy, boční kapsa na metr, nohavice a rukávy do manžety. Prodloužená na výšku 194cm.

Cena : připravujeme

KOMBINÉZA LUX ROBERT, 260g/m2

Pánská kombinéza, zdvojená kolena, kryté zapínání, pruženka v bederní části, náprsní kapsy, boční kapsa na metr, nohavice a rukávy do manžety.

Cena : připravujeme

KOMBINÉZA LUX ALASKA, zimní, 260g/m2

Zimní kombinéza, zdvojená kolena, kryté zapínání, náprsní kapsy, boční kapsa na metr, nohavice a rukávy do manžety.

Cena : připravujeme

KOMBINÉZA LUX ALASKA, zimní

Zimní kombinéza, zdvojená kolena, kryté zapínání, náprsní kapsy, boční kapsa na metr, nohavice a rukávy do manžety.

Cena : připravujeme

ZAHRADNÍKY PINOCCHIO, dětské

Dětské kalhoty s náprsenkou, zesílený sed a kolena, náprsní kapsy, pas v zadní části do gumy.

ZAHRADNÍKY LUX EMIL, prodloužené

ZAHRADNÍKY LUX EMIL, 260g/m2

Pánské kalhoty s náprsenkou, zdvojená kolena, přední našité kapsy, náprsní kapsa na zip, boční kapsy na metr a na mobil, pas v zadní části do gumy.

ZAHRADNÍKY ORION KRYŠTOF zimní

Pánské zateplené zahradníky s náprsenkou, zdvojená kolena s možností vložení kolenních výztuh, našité kapsy, klínové přední kapsy a zasunovací odnímatelné kapsy na zip s poutky na nářadí, náprsenka s kapsami a rozepínáním uprostřed, zateplení flanelem, reflexní doplňky.

ZAHRADNÍKY ORION KRYŠTOF

Pánské kalhoty s náprsenkou, zdvojená kolena s možností vložení kolenních výztuh, našité kapsy, klínové přední kapsy a zasunovací odnímatelné kapsy na zip s poutky na nářadí, náprsenka s kapsami rozepínáním uprostřed, reflexní doplňky.

ZAHRADNÍKY LUX SABINA, dámské

Dámské kalhoty s náprsenkou, zdvojená kolena, přední vakové kapsy, náprsní kapsa na zip, boční kapsy na metr a na mobil, pas v zadní části do gumy.

Zahradníky FRANTA, 240g/m2

Pánské kalhoty s náprsenkou, zdvojená kolena, náprsní kapsa na zip, boční kapsa na metr, pas v zádní části do gumy.

ZAHRADNÍKY YVONA, dámské

Dámské kalhoty s náprsenkou, náprsní kapsa na zip, pas v zadní části do gumy.